Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A3

5 000 ЕУР

Се продава од: Engjell 19 јул. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Audi
Модел
A3
Ce prodava Audi A3 2.0TDI 170hp, registrirana do Septembri so zelen karten. Kolata e vo najdobra sostojba.
217.000km, 2006godina, 6 berzina manual, zadni senzori, senzor za dozd, senzor za gumi, attest na folia, golem servis napravena.
Se prodava samo na kesh…..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации