Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2005 god

4 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 23 јан. 08:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 god 10 500 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW 2010 god. 4 200 ЕУР
BMW 320 d.163 ks 2007 god 6 500 ЕУР
BMW 525 d. 177 ks 6 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MINI ONE d.1.4 Dizel 88 ks.2006 god 3 999 ЕУР
FORD S-MAX 1.8 TDCI 125 ks. 2008 god 3 999 ЕУР
FIAT SEDICI 1.9 multijet 122 ks. 4x4 2007god 4 750 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04 2 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации