Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 01 јан. 18:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d. 177 ks. 2009 god 6 500 ЕУР
FIAT SEDICI 1.9 multijet 122 ks. 4x4 2007god 4 750 ЕУР
FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god 8 500 ЕУР
MINI ONE d.1.4 Dizel 88 ks.2006 god 3 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 g. - AVTOMATIK!!!
So mnogu oprema I mnogu socuvana
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 d.90 ks.2010 god 6 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 999 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks 2005 god 5 500 ЕУР
Кон почеток