Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god.

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 03 дек. 22:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d.177 ks.2008 god.NAVI!!!! 6 999 ЕУР
FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god 3 200 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 75 ks. 2008 god 3 500 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2006 god 4 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana I kompletno servisirana I registrirana.
071555599 Delčevo
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d.177 ks.2008 god.NAVI!!!! 6 999 ЕУР
VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks.4x4 2009 god 9 200 ЕУР
SEAT IBIZA 1.9 TDI 90 ks. 2011 God. 4 500 ЕУР
VW GOLF 7 1.6 TDI 90 ks. 2016 god 9 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации