Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nov uvoz na avtomobili

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: BROKER AUTO 22 мај 11:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
BROKER AUTO

BROKER AUTO

7 Огласи во продавницата

Volvo XC 60 2.4 D 4X4 11 550 ЕУР
Broker Auto 1 000 ЕУР
Nissan NV 200 1.5 dci 2010 5 550 ЕУР
Volvo XC 70 2.4 D 4x4 cross country 6 650 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
DIREKTEN UVOZ " ITALIA - MAKEDONIA "
NA POLOVNI AVTOMOBILI MULTI MARKA

VRSIME NOV UVOZ NA AVTOMOBILI
MULTI MARKA SO PLATENA CARINA,
TEST PROBNO VOZENJE I PREGLED
NA SITE DOKUMENTI ZA SEKOJ
UVEZEN AVTOMOBIL.

BROKER AUTO e platforma
koja nudi sirok spektar na testirani avtomobili,
sigurni i kvalitetni so visoki performansi
na novi modeli i dizajn za Klienti vo Makedonija
Multi & Marka - Vrven Kvalitet & Ekstra Ceni

Kontakt vo Broker Auto
Zdravko Gocevski
Tel....072 718579
2320 Delchevo
MAKEDONIJA
BROKER AUTO
070 731 589
Leaflet
BROKER AUTO

BROKER AUTO

7 Огласи во продавницата
Volvo XC 60 2.4 D 4X4 11 550 ЕУР
Broker Auto 1 000 ЕУР
Volvo XC 70 2.4 D 4x4 cross country 6 650 ЕУР
Peugeot 308 1.6hdi premium 4 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации