Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A3 2.0TDI 2006

0 ЕУР

Се продава од: Mile Денес 08:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Prodavam Audi A3 2.0 TDI na bugarski tabli.
Kolata ima 4 novi gumi i 4 bandazi, napraven celosen servis.
Poseduva EURO 4 motor, moze da se carini bez problem.
Moze zamena za pomalo vozilo na MK tablici.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации