Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3

4 300 ЕУР

Се продава од: Mile 01 дек. 07:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Prodavam Audi A3 2.0 TDI na bugarski tabli.Kolata ima 4 novi gumi i 4 bandazi.
Кон почеток