Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2.0 TDI S_TRONIC UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISS AUTO 10 фев. 17:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

33 Огласи во продавницата

PEUGEOT 307 1.6 HDI 154.000KM UVOZ OD SVAJCARIA 3 350 ЕУР
FIAT PANDA 1.2 8V KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
MERCEDES E 220 CDI AVANTGARDE UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
HONDA JAZZ 1.4 I UVOZ OD SVAJCARIA SO EXTRA OPREMA 5 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A3
UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 10.12.2009
MOTOR 2.0 TDI 103 KW - 143 KS
6 STEPEN AVTOMATSKI MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA TRONIC
GREACI NA SEDISTA
MMI NAVIGACIA SO SDD CARD
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
GOVORNI KOMANDI
PARKING SENZORI NAPRED I NAZAT
LED BI KSENON SVETLI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

33 Огласи во продавницата
VW GOLF 6 1.4 TSI 6 BRZ 160 KS UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
VW PASSAT 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
FIAT PANDA 1.2 8V KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
SEAT IBIZA 1.4 TDI 59 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA 4 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации