Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1,9TDI -02

3 650 ЕУР

Се продава од: italutrans 10 фев. 19:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A3
Se prodava Audi A3 1,9TDI 6brzini 131cc,proizveden 2002,Euro 3,so poinati 170000km,potrosuvacka na 100km 4,8l,Ima servisna kniska deka kolata e odrzuvana.Carinata e platena,vredi da se pogledne!
italutrans
070 629 140
Leaflet
Кон почеток