Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A3 2.0tdi 140ks dizel 2004

3 850 ЕУР

Се продава од: ivan Денес 01:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A3
🇲🇰🇲🇰🇲🇰✔✔audi a3 2.0 t.d.i 8ventila ✔✔🇩🇪🇩🇪🇩🇪
plateni davacki i carina
uvoz od germanija
-abs
-esp
-novi 4 gumi michelin
-el.stakla
-el.retrovizori
-podesuvanje na volan gore dolu i po dlabocina
-klimata ladi odlicno
-svetla za magla
-121.000 km so servisna istorija
-golem servis (korpa,lamela,zamaec, rebrest kais)
-prva registracija 2007 godina
voziloto e unikat za ceniteli
072 -211- 901 🔛24/7 🔝🔝🔝
bez sumovi i tropanje staklo...
servisna istorija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации