Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUDI A3 UNIKAT SPORTBACK

4 550 ЕУР

Се продава од: Davor 17 септ. 00:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Se prodava audi A3 sportback so mala potrosuvacka od 5l na 100km voziloto e domakinski vozeno i odrzuvano servis napraven na 175470km (denes)
Od oprema poseduva
-2 zonska klima
-xenon farovi
-tempomat
-maglenki
-17ki aluminski bandazi
-bord kompjuter
-senzor za izdisana guma
-centralno so dalecinsko
Moze da se carini (euro 4)
Davor
 
078696447
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации