Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw Novoooo Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 16 јан. 19:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
AUDI A3 1.9 TDI 77 kw Novooo

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 09.2004


Просечна потрошувачка 5,1 л на 100 км


Поминато 180000 km 100% со гаранција

Платени сите давачки до регистрација

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов .

Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Климатроник
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи
- ЕСП АВС
- сензор за дожд и светла
- Тонирани стакла

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI COSMO PAKET FULL MAKS AUTO 0 MKD
SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS DIZEL -05 MAKS AUTO M NOVO 0 MKD
BMW 320D -06 SPORTPAKET FULL  MAKS AUTO 0 MKD
CITROEN C4 PICASSO1.6 HDI -09 CISTO NOV Maksauto M 0 MKD
Кон почеток