Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.9tdi 90ks -00 EKSTRA

0 ЕУР

Се продава од: Audi 20 јун. 09:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A3
Se prodava audi a3 1.9tdi 90ks vo super sostojba. Napraven kompleten servis,novi gumi, registrirano...FUll OPREMAA...CENA PO DOGOVOR....PROMOCIJAA.....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации