Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.9TDI Sportback

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MKD Automobile 16 септ. 12:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

MKD Automobile

66 Огласи во продавницата

VW Golf 5 GT 2.0TDI 177ks 0 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI 11 999 ЕУР
Audi A4 1.9TDI 4 800 ЕУР
Touran 1.9TDI 7седишта   2008год. 5 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Audi A3 1.9TDI Sportback
2008 година
77kw / 105ks

цена 5500е
тел 078 366 177

Сервисирано и регистрирано до 06/2021год
Автомобилот е без никаква забелешка на прва боја без точка,
механички во перфектна состојба, подвозје, мотор, менувач, турбина, замаец, дизни без конкуренција !!!

Поседува уште еден чифт гуми и алу. фелни
х2 клуча
централно заклучување
4 скоро нови гуми
двозонски климатроник
кожен мултифункционален волан
ел. на прозорци
ел. на ретровизори со подгрев
навигација
Abs
Esp против пролизгување
isofix
сензор за светлина
сензор за дожд
затемнети прозорци со атест

Колата опишана со еден збор е уникатна
MKD Automobile
078366177
Leaflet

MKD Automobile

66 Огласи во продавницата
Chevrolet Aveo 1.2 Бензин/Плин 3 200 ЕУР
Opel Corsa 1.3CDTI  Cosmo 3 900 ЕУР
Opel Astra J 1.7cdti Cosmo 5 600 ЕУР
Seat Ibiza 1.2b   2007година 2 800 ЕУР
Кон почеток