Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 2.0TDI 140ks 6brzini UNIKAT -05

3 350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка 02 дек. 19:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 7.170 МКД / месечно

Leaflet
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Coupe
Марка
Audi
Модел
A3
*НОВО*НОВО*НОВО*

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ И ПРЕДВРЕМЕНА ОТПЛАТА БЕЗ КАМАТА !!!

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: AUDI A3 2.0TDI 140KS 6BRZINI UNIKAT
Километража: 221.000km (servisna istorija)


Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Увоз на перфектни автомобили со реална километража
Индустриска бр.30
078359300 / 078359179
[email protected]
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
078359300 / 078359179
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
VW Golf 5 1.9 TDI 105ks 6brizni UNIKAT - 07 -
VW Golf 5 2.0 TDI 140ks 6brzini SPORTLINE -05 3 950 EUR
Alfa Romeo 156 1.9 JTD 116ks KLIMATRONIK REG -04 2 300 EUR
VW Golf 1.9 TDI 105ks SERVISNA ISTORIJA -04 5 150 EUR
Кон почеток