Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2.0TDI 140KS AMBITION MK. TABLI 2004

3 590 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL 16 септ. 19:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

8 Огласи во продавницата

BMW 530XD AUTOMATIC NAVI LEDER 4X4 2008 8 499 ЕУР
AUDI A7 SPORTBACK 3.0TDI 245KS MATRIX 157000KM -13 22 999 ЕУР
BMW X1 2.0D 177KS XDRIVE 4X4 LUXURY NAVI FULL-2010 10 990 ЕУР
BMW 214D GRAND TOURER MODERNLINE -16 AS AUTO 10 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A3
078227781
Cena:3590€

Модел:AUDI A3 2.0TDI 140кс Ambition/Coupe
Произведено:2004
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 140кс Еуро4
Менувач:Рачен 6 брз.
Боја:Сива
Врати:3

ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Увоз од Италија пред 3 год.Регистрирана до мај 2021.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Внатре е сочувано исто како ново возило без точка.

Опрема:
-Кожен серво волан со команди
-Рекаро салон
-Климатроник (исправен лади)
-Борд Компјутер
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички 17 Sline
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.Прв плац од лева страна на 8км пред Крива Паланка.
AS AUTO LIDER DOOEL
078 22 77 81 072 23 18 28
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

8 Огласи во продавницата
BMW X1 2.0D 177KS XDRIVE 4X4 LUXURY NAVI FULL-2010 10 990 ЕУР
AUDI A7 SPORTBACK 3.0TDI 245KS MATRIX 157000KM -13 22 999 ЕУР
BMW X3 2.0D 184KS FULL LEDER NAVI AUTOMATIC 2014 16 490 ЕУР
VW TIGUAN 2.0TDI 143KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 2014 14 490 ЕУР
Кон почеток