Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 SPORTBECK 1.9 TDI 105KS DINAMIK OPREMA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
CITROEN C3 1.4 HDI 50KW.EKSKLUZIV MODEL 0 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN KLIMA ELEGANCE OPREMA 0 EUR
OPEL ZAFIRA B 1.6 BENZIN-PLIN COSMO OPREMA 7-OSOBI 0 EUR
OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 101KS COSMO MODEL KARAVAN 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
-AUDI A3 1.9 TDI 105KS.DINAMIK MODEL
-KLIMATRONIK-
-DINAMIK MODEL
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-KOZEN VOLAN
-CD RADIO FABRICKO
-TEMPOMAT
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
-FABRICKO RADIO SO CD-
- METALIK BOJA-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-NOVI GUMI-
-HALOGENI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
-EURO 4 MOTOR-
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
-CENA PO DOGOVOR.
-IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-

KOLITE SE SO PLATENI DAVACKI
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 KOZA EKSKLUZIV MODEL 0 EUR
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM OPREMA 0 EUR
VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS.SPORT LINE MODEL 0 EUR
SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS M-JET EKSKLUZIV MODEL 0 EUR
Кон почеток