Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 6-BRZINI NAVIGACIJA COSMO

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 30 јул. 17:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3

OPEL CORSA 1.3 CDTI FUL OPREMA
CORSATA E 2008GODINA.
-KLIMATRONIK
-NAVIGACIJA FABRICKA
-NOSAC ZA VELOSIPED FABRICKI
- 6 BRZINI
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-KOZEN SALON
-MOTOR NA LANCE
-ALARM
-SERVO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
KOLATA E REGISTRIRANA I SERVISIRANA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
Кон почеток