Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS.BLUEMOTION UNITED MODEL NAVI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 12 јан. 16:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
OPEL CORSA B 1.7D KLIMA REGISTRIRANA SERVISIRANA 0 ЕУР
VW TOURAN 1.9 TDI 105KS.6-BRZINI SPORT LINE MODEL 0 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 59KW.-SPORT LINE MODEL- 0 ЕУР
FORD MONDEO 2.0 TDCI 6-BRZINI TITANIUM OPREMA NAVI 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
-GOLFOT E 2008G. NA STAKLA I SOBRAKAJNA
-VW GOLF 1.9 TDI ..FUL OPREMA-
---UNITED MODEL---
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-TENPOMAT
-KLIMA
-ALARM
-BORD KO0MPJUTER
-SERVO
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-6 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA PLATENI DAVACKI
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
OPEL CORSA C 1.3 CDTI 51KW MOTOR NA LANCE 0 ЕУР
OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 88KW.6-BRZINI COSMO OPREMA 0 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 8V.SEDAN 6-BRZINI DINAMIK OPREMA 5 800 ЕУР
VW GOLF 3 1.4 BENZIN-PLIN ATEST KLIMA JOKER MODEL 0 ЕУР
Кон почеток