Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A3 dizel 2007

5 100 ЕУР

Се продава од: Rasho 22 јун. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
plateni se site davacki do registracija
voziloto e doneseno so vozenje od germanija smeneto ulje filter - voziloto e top
📞📞📞078 585 776📞📞📞
cena : 5100 € bez zameni
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации