Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 Quatro

6 400 ЕУР

Се продава од: Драган 27 септ. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Продавам Audi A3 2.0 TDI Quatro со 5 врати. Многу сочувано и реална километража.
Регистирано е до март 2019 година.
Од опрема поседува:
- Борд компјутер
- Двозонски климатроник
- Електрика на стакла и ретровизори
- ABS
- ACR заштита од пролизгување
- ESP динамична контрола за стабилност
- Темпомат
- Автоматско заклучување
- Два фабрички клучеви
- Алуминиумски бандажи со нови гуми Continental
- Сензор за дожд
- Сензор за паркирање
- Сензор за светла
- Фабричко радио
- Халогенки за магла
- Покажувач на температура
Драган
077713013
Leaflet
Кон почеток