Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A3 1.9 dizel 77kw 105ks 2003

0 ЕУР

Се продава од: mirce 25 ноем. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A3
1.9 motor 77 kw 105 ks voziloto e vo odlicna sostojba moze i zamena za pikap,fijat doblo,citroen berlingo,pezo partner,reno kango so vasa doplata
mirce
 
077653452
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации