Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3

0 ЕУР

Се продава од: mirce 16 септ. 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A3
1.9 motor 77 kw 105 ks voziloto e vo odlicna sostojba moze i zamena za pikap,fijat doblo,citroen berlingo,pezo partner,reno kango so vasa doplata
Leaflet
Кон почеток