Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 -01

3 900 ЕУР

Се продава од: Zijadin 10 мар. 09:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Se prodava super sacuvano Audi A3 QUATRO 2001 131 Ps. 6 brzini Sega uvezeno od svajcaria registriano so zelen karton full oprema
Zijadin
070585790
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации