Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 19 TDI

2 650 ЕУР

Се продава од: Audi 17 авг. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Klimatronik el stakla .top sostojba...mala potrosnja....
Leaflet
Кон почеток