Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 -05

6 500 ЕУР

Се продава од: Ramadan 18 фев. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Se prodava Audi A3 sina boja.
Registriran cela godina do 2017 vtori mesec.
Grejaci na sedista, grejaci na retrovizori.
Servisirano komplet.
Godina 2005, TDI20.
Cena: 6500
Leaflet
Кон почеток