Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW TOURAN 2.0TDI DSG 7SEDISTA KOZA-16

11 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 16 јан. 13:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

66 Огласи во продавницата

BMW 730D individual 2010 18 000 ЕУР
MERCEDES VANEO 1.7CDI KLIMA-05 1 990 ЕУР
VW POLO 1.2TDI KLIMA NAVIGACIJA-12 5 500 ЕУР
VW Crafter 2.5tdi termoking ladilnik 2009 8 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A3
VW TOURAN 2.0TDI DSG 7SEDISTA
POM KM.164.000
PROIZVEDEN 12/2015
DSG
FULL OPREMA;KLIMATRONIK,KOZA,7SEDISTA ,BODKOMPJUTER,
AIRBAG,EL.STAKLA,EL.RETROVIZORI,MAGLENKI..,,,,,,

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

66 Огласи во продавницата
FORD TRANSIT CONNECT-11 4 000 ЕУР
VW GOLF PLUS 1.9TDI KLIMA-07 4 300 ЕУР
FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET KLIMA -09 3 500 ЕУР
VW Crafter 2.5tdi termoking ladilnik 2009 8 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации