Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 2.0 DSG F1 170ks S-line Registrirano 2007

6 399 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 02 јан. 14:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата

Peugeot 107 1.0 Benzin Full oprema  2007 114.000km Extra 2 799 ЕУР
Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 499 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDI 105ks Comfortline -05 Registrirano 3 999 ЕУР
VW Passat 2.0TDI 8V 140ks 2006 Navi Registrirano Extra 4 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Audi A3 2.0 120kw 170ks DSG F1 S-line
Godina 2007
Registracija 07.06.2021 cela god
Full oprema funkcionalno sve
Servisna so 2 kluca
4 al bandasi so novi gumi
Parking senzori
Cena 6399€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo Extra sostojba kako nadvoresniot izgled isto taka i vnatresniot enterier e maksimalno socuvan redovno servisirano i odrzavano domakinski povekje info na tel 077 742 464
Avto ST-SI
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата
BMW F10 525D 150KW 204KS AVTOMATIK REGISTRIRANO NOVO! 16 300 ЕУР
VW Golf V 2.0TDI 140ks DSG Sport 2006 Registriran 4 700 ЕУР
VW Golf V 1.6 Ates plin Registrirano Full oprema 2005 4 100 ЕУР
Opel Astra GTC Cosmo 1.6 Benzin/Plin 2007 Registrirano 3 499 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации