Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 2.0TDI 140ks S-Line 2009 165.000km Novo

7 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 25 дек. 11:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата

Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 499 ЕУР
Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO 15 900 ЕУР
Opel Corsa 1.3CDTI 75ks 150.000km 2007 NOVO! Avto St-Si 3 650 ЕУР
Renault Megane 1.5dci 110ks 2009 Prvi Gazdi Avto St-Si 4 499 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Audi A3 2.0 140ks Sportback S-Line Euro 5
Godina 2009
Full oprema Funkcionalno sve
6 brzini
4 Al bandasi so novi gumi
Servisna so 2 kluca
Parking senzori
Plateni site davacki do registracija
Cena 7600€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo perfektna sostojba kako nadvoresniot izgled isto taka i vnatresniot enterier e maksimalno socuvan,Voziloto ima celosna servisna istorija na 165.000km Mozna proverka po vasa zelba povekje info 077 742 464
Avto ST-SI
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата
Opel Astra GTC Cosmo 1.6 Benzin/Plin 2007 Registrirano 3 499 ЕУР
Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO 15 900 ЕУР
Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin Euro 5 2012 Kako novo 4 799 ЕУР
Audi A3 2.0 DSG F1 170ks S-line Registrirano 2007 6 399 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации