Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 - 01

3 699 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 03 мај 13:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата

Mercedes ML 320 CDI Sport 16 900 ЕУР
VW Golf IV Edition -00 3 699 ЕУР
Renault Clio -04 -
Toyota Auris 1.4 D4D -07 Nov uvoz 6 300 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Audi A3 2001 Година на производство 1.9 Дизел мотор со 130 KS, и поминати само 116.000 КМ оригинални редовно сервисирано од претходниот сопственик. Има сервисна книшка и сите сервисни фактури, последен сервис е направен фебруари годинава возилото е без никакви мани во екстра состојба.
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM POWERSHIFT -11 -
VW Golf GT -08 7 299 ЕУР
Peugeot 207 Energie -08 -
Lancija Ypsilon 1.2 " so klima " 2 500 ЕУР
Кон почеток