Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 A4 GOLF 5 PASSAT OCTAVIA KUPUVAM VW

2 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoS 27 окт. 10:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AutoS

AutoS

16 Огласи во продавницата

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS 500 МКД
KUPUVAM CHEVROLET SPARK AVEO CAPTIVA 0 ЕУР
OTKUP NA AVTOMOBILI 01 -15 NAJBRZA ISPLATA 0 МКД
KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS 4 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
GI KUPUVAM SLEDNIVE KOLI. PLAKAM NAJDOBRA CENA ZA SLEDNIVE

AUDI A3, OD 2003 ILI PONOVI
AUDI A4, OD 2002 ILI PONOVI
AUDI A6
VW SLEDNIVE MODELI.
GOLF 5
GOLF 6
PASSAT NAD 2002

MERCEDES C KLASA- NAD 2002 GOD

GARANTIRANO NAJDOBRI CENI ZA AUDI PLAKAM OD SITE NA PAZAROT. PLAKANJE VEDNAS BEZ MNOGU MALTRETIRANJE.

AutoS
OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI,BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 99-2017 GODINA .SO REALNI CENI.ISPLATA VEDNAS
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
075 689970
Leaflet
AutoS

AutoS

16 Огласи во продавницата
Se kupuva Berlingo Partner Doblo Plakam najrealno 10 000 ЕУР
KUPUVAM MERCEDES ML270 AUDI Q7 BMW X3 X5 0 МКД
OTKUP NA AVTOMOBILI 01 -15 NAJBRZA ISPLATA 0 МКД
OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации