Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 S-line -08

9 499 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 01 септ. 02:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Audi A3 2.0 TDI Dizel motor DSG automatik so 140 KS pominati 170.000 KM 2008 godina na proizvodstvo uvezena od italija bez nikakvi mani vo besprekorna sostojba od oprema ima.

Servo
Air bags
ASR
Dvo ozonska klima
Komandi na volan
Panoramski krov
AL bandazi
EL prozori, retrovizori
Originalno radio MP3
Xenon svetla
s line enterier i exterier
komandi za menuvanje na volan
servisna kniska audi vo perfektna sostojba
Auto M Ekspo
AUTO M EXPO
АУТО - М ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија.
Visit our store page
a.turundzev 30a Show on the map
078 370 100, 078 697 756
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
RANGE ROVER 3.0 TD6 -03 -
Audi A3 - 01 3 699 ЕУР
Audi A3 1.6 TDI 105 KS -10 9 300 ЕУР
Audi Q3 Quattro -12 -
Кон почеток