Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.8T 110 KW

1 900 ЕУР

2 300 ЕУР

Се продава од: Nikola 26 јан. 00:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A3
Se prodava Audi A3 1.8T 110 KW - 97 god.
Redovno servisirana.
Smeneti zamaec lamela i potisna pred 3 meseca.
Kozen enterier. Greaci na sedista.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации