Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.9 tdi 110ps redizajn 2000

1 900 МКД

Се продава од: skenda Денес 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A3
AUDI A3 1.9 TDI/I 110PS REDIZAJN 2000 GD FULL SERVIS REGISTRACIJA 1 GODINA ATEST FOLI NOVI GUMI DISKI ORGINALEN FELGI FIKSNA CENA 1900€ ODGOVARAM SAMO NA VIBER
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации