Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.9TDI

11 300 ЕУР

Се продава од: Altrim 25 фев. 23:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A3
Audi A3 1.9TDI
Doneseno od CH
Za poveke info: 071 522 278
Кон почеток