Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Itno!!! Audi A3 S-Line 2.0 TDI

5 000 ЕУР

Се продава од: Blagoj Stojanov 02 септ. 23:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Audi
Модел
A3
Itno se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Avtomobilot e odlicno cuvan i redovno odrzuvan. Vredi da se pogledne. Bez zameni. Lice za kontakt Filip Stojanov mob. 077-861-316
Blagoj Stojanov
Leaflet
Кон почеток