Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 3.2 FSI S line QUATTRO

5 300 ЕУР

10 250 ЕУР

Се продава од: kire 13 јул. 22:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Берово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Prodavam avtomobil Audi A4, motor V6 3.2 FSI, S line Quattro. Voziloto e vo top sostojba. Uvezeno od Amerika.
Leaflet
Кон почеток