Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 avant 1.9 tdi 2002/03 godina

3 600 ЕУР

Се продава од: Goran 05 септ. 09:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Audi A4 avant 1.9 tdi co super sostojba...redoven servis so najekonomicen motor 1300 km so eden rezervar
Goran
Кон почеток