Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 -05

6 400 ЕУР

Се продава од: dzevdet 08 мар. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Prodavam AUDI A4 2.0 TDI 140 KV. 2005 FUL OPTIONAL SVETLA XENON.Kolata se prodava vo odlicna sostojba bez niedna grebnatinka.Odrzana na najdobar nacin.Ja prodavam zosto sakam druga da si kupam,i se e vo red.bez nikakof defek i nikokas ne e udrena.Za svite informazii slobodno javetese.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации