Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05

4 999 ЕУР

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 29 септ. 21:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07 3 550 ЕУР
BMW 320 d. 177 ks. 2011 God 7 999 ЕУР
PEUGEOT BIPPER 1.4 HDI 68 ks -10 4 000 ЕУР
ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 2006god 4 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks. 2005 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvan,plateni se site davacki do registracija...

Telefon za kontakt ‭00 389 71-555-599..
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES E 280 CDI 204 ks. 2006 God 5 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 500 ЕУР
BMW 525 d.F10 204 ks. 2011 g. M-PAKET 14 999 ЕУР
BMW 530 d X-DRIVE 269 ks-14 0 ЕУР
Кон почеток