Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 01 јан. 17:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 ks. -06 3 000 ЕУР
FIAT Doblo 1.3multijet 90 ks. -08  4 500 ЕУР
BMW 525 d. 177 ks 6 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d. 177 ks. 2011 God 7 999 ЕУР
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 d.90 ks.2010 god 6 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -08 S-Line 1 ЕУР
FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god 8 500 ЕУР
Кон почеток