Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 01 јан. 18:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
OPEL ASTRA 1.7 cdti 110 ks -13 6 500 EUR
Seat Altea 2.0 TDI 140ks 3 800 EUR
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 ks -06 2 750 EUR
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 4 999 EUR
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks 2005 god
So mnogu oprema I mnogu socuvana
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
Seat Altea 2.0 TDI 140ks 3 800 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04 2 999 EUR
SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 116 ks -07 4 999 EUR
PEUGEOT 307 1.6 HDI 110 ks. -07 2 999 EUR
Кон почеток