Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005 GOD

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 13 дек. 19:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW Passat 1.9 tdi 105ks 2006 4 550 ЕУР
AUDI A7 3.0 TDI QVATRO 265 ks.2011 god 0 ЕУР
FORD S-MAX 1.8 TDCI 125 ks. 2008 god 3 999 ЕУР
FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god 8 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005 GOD.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW GOLF PLUS  1.9 TDI 105 ks.2005 god. 4 200 ЕУР
FIAT QUBO 1.3 multijet 55 kW. 2010 God 4 999 ЕУР
BMW 318 d.115 ks.2005 god. 3 700 ЕУР
BMW 320 d. 177 ks. 2009 god 6 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации