Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 140ks -05

5 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 25 јан. 17:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 500 EUR
VW JETTA 1.9 TDI 105 ks -09 4 999 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -09 9 500 EUR
Citroen C4 1.6 HDI 90 ks -05 2 999 EUR
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e kompletno servisirana.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 EUR
VW TOURAN 1.9 TDI 105 ks -07 4 200 EUR
BMW 118 d 125 ks -06 4 500 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -20 3 300 EUR
Кон почеток