Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -08 S-Line

1 ЕУР

10 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 03 фев. 07:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
CITROEN C3 1.4 HDI 50 kW 2009 god 3 200 ЕУР
FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07 2 999 ЕУР
OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god 6 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks 2008 g. S-Line!!!
So mnogu oprema I mnogu socuvana I kompletno servisirana so servisna kniska do poslednite kilometri. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god 9 999 ЕУР
VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks. 2009 god 9 500 ЕУР
CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI 90 ks 2010 god 4 999 ЕУР
BMW 525 d 177 ks -05 6 750 ЕУР
Кон почеток