Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A4 1.9 2001

3 500 ЕУР

4 300 ЕУР

Се продава од: Kosta Kostadinov Денес 01:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Kolkata e vo odlichna sostojba registrirana do 2 2020 so zelen karton.. 2para bandazi so dobri letni I zimski gumi.. Mozhe zamena
Kosta Kostadinov
078840453
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации