Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 tdi. 4x4

0 ЕУР

Се продава од: Muhamed 20 авг. 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Vetura eshte ne gjendje te mire
Leaflet
Кон почеток