Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 ЕУР

Се продава од: Bais Вчера 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Kolata e extra full oprema ima i F1 menjac
Leaflet
Кон почеток