Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.5 Quattro

0 ЕУР

Се продава од: Audi 07 јан. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
-Tempomat
-Kozen Interier
-Greaci Na Stolici
-Klimatronic
-2003
-Registriran Do 15'06'2018+Zelen Karton
-4Novi Zimski Gumi
-Servisna Zfajcarska Kniska
-Sega Smeneti Site Filteri I Ulje
-Kolata E Extra Socuvana

Mozna Zamena Samo So Dzip So Nasa Ili Vasa Doplata


078328888
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации