Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 facelift 2.0TDI 143bhp reg cela godina

12 800 ЕУР

Се продава од: Martin 08 дек. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
-Registrirana do 2017.11mesec
-xenon svetla
-parking senzori zadni
-senzor za dozd i svetla
-greaci na sedista
-klimatronik
-tempomat
-bluetooth
-4novi zimski gumi
-napraven servis na 168000km
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации